KURUMSAL

TESİM TEKNOLOJİ

 

Tesim Teknoloji A.Ş. firması 2013 yılında Ankara’da sanayi ve inşaat sektörü özelinde kırma ve eleme teknolojilerindeki ve maden sektöründeki firmalara kalite odaklı hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur. Deneyimli kadromuz ile müşterisinin istekleri doğrultusunda, öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu yönde proje ve hizmet üreten bir endüstriyel makine ve ekipman üreten firmayız.

• Tesim Şirketi , kırma ve eleme teknolojilerinde agrega ,maden ve çimento endütrilerindeki uzun deneyimler temel alınarak 2013 yılında şirketleştirilmiştir.

• Tesim Şirketi ,14 yıl içinde 80’den fazla uluslararası proje tamamlamış ve kendi yeteneklerini , hizmetlerini ve yüksek teknolojilerini küresel olarak 2013 yılından itibaren genişletmeye başlamıştır.

• Tesim Şirketi , kırma ve eleme tedarikçisi olmasının dışında Türkiye’ deki inşaat ve madencilik endüstrisi için de mühendislik , ekipmanları sağlama, temin etme ve inşaat için de bir çözümdür.

Ali ŞAHİNDOKUYUCU

VİZYON

 

Tesim Şirketi, küresel rekabette müşterilerimize daha verimli, rekabetçi ve karlı hale getirmek için toplam bir çözüm ortağı olarak inşaat ve madencilik sektöründe en yüksek teknoloji ve hizmet tedarikleri ile kurulmuştur.

 

MİSYON

 

Tesim Şirketi , uluslararası inşaat ve madencilik projelerini geliştirir ve en yüksek standartları, ürün ve mühendislik, imalat, tedarik kalitelerini korur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Tesim Şirketi, ağırlıklı inşaat ekipmanı temini için Ankara, Avrupa’nın en büyük sanayi bölgesinde ve Türkiye merkezli olarak kurulmuştur.

 

ŞİRKET BİNASI

Tesim, Ankara’ da 3 adet tesise sahiptir…

FABRİKA

• 7000m² toplam alan; • 3000 m², 3 kapalı üretim atölyeleri • 3000 m², boy üretim ve depolama için açık alan • 1000 m² ofisleri bulunmaktadır Kırma eleme tesislerinin ve global firmalar tarafından taşere edilen projelerin tasarım, üretim ve mühendislik aktivitelerinin tamamı tesisimizde gerçekleştirilmekte olup , firmamızın üretim alanı hacminin 2015-2016 yılları içerisinde 10.000 m²’ye arttırılması öngörülmektedir.

ELEKTRİK OTOMASYON BİRİMİ

• 1500m ² toplam alan; • 1000 m², 1 kapalı üretim dükkanı • 200 m², depolama için açık alan • 300 m² ofisleri; Çok uluslu küresel şirketler tarafından yapılan projelerin yanı sıra tüm dizayn , mühendislik ve üretim faaliyetleri tesisimizde gerçekleşmektedir.

MÜHENDİSLİK VE İLERİ TEKNOLOJİ TASARIM OFİSİ

300m² toplam alana ait ve elektrik dükkanına yakın bulunmakta olup yeni ürün ve mevcut ürünleri geliştirmektedir.

 

 

ÇÖZÜM ORTAKLIĞI

 
Tesim , Orta Doğu , Orta Asya ve Rusya ‘ da toplam tasarım , mühendislik ve çelik yapılar için seçilmiş ayrıca konveyör ve kırma elektrik otomasyon sistemlerinin imalat ve taramaları için özel tedarikçisi olarak atanmıştır.
 
 
Tesim , 2004 ve 2014 yılları arasında 40 ‘ tan fazla uluslararası projeyi SANDVIK ile iş ortaklığı yaparak başarıyla tamamlamıştır.
 
 

İNSAN KAYNAKLARI

 

Eğer bizimle çalışmak istiyorsanız info@tesim.com.tr adresine, öz geçmişinizi içeren ve konusu ‘İş Başvurusu’ olan bir e-posta gönderebilirsiniz.

Tesim Teknoloji A.Ş. firması 2013 yılında Ankara’da sanayi ve inşaat sektörü özelinde kırma ve eleme teknolojilerindeki ve maden sektöründe’ki firmalara kalite odaklı hizmeti sunmak amacıyla kurumuştur. Deneyimli kadromuz ile müşterisinin istekleri doğrultusunda, öncelikle müşteri memnuniyetini hedef alan ve bu yönde proje ve hizmet üreten bir endüstriyel makine ve ekipman üreten firmayız.

• Tesim Şirketi , kırma ve eleme teknolojilerinde agrega ,maden ve çimento endütrilerindeki uzun deneyimler temel alınarak 2013 yılında şirketleştirilmiştir.

• Tesim Şirketi ,14 yıl içinde 80’den fazla uluslararası projelerini tamamlamışve kendi yeteneklerini , hizmetlerini ve yüksek teknolojilerini küresel olarak 2013 yılından itibaren genişletmeye başlamıştır.

• Tesim Şirketi , kırma ve elemenin tedarikçisi olmasının dışında Türkiye’ deki inşaat ve madencilik endüstrisi içinde mühendislik , ekipmanları sağlama, temin etme ve inşaat içinde bir çözümdür.

 
 
 
Copyright@2018 Tesim Teknoloji | Her hakkı saklıdır.